امکان تغییر پس زمینه گپ به نرم افزار گپ ویدئویی مایکروسافت افزوده شد

به گزارش بیباپ، به تازگی قابلیتی به نرم افزار گپ ویدئویی مایکروسافت افزوده شده که به کاربران امکان می دهد پس زمینه محیط مصاحبه را تغییر دهند.

امکان تغییر پس زمینه گپ به نرم افزار گپ ویدئویی مایکروسافت افزوده شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، پیش از این قابلیت تغییر پس زمینه محیط مصاحبه به نرم افزار ویدئو کنفرانس زوم اضافه شده بود و حالا قابلیت یادشده قرار است به نرم افزار مایکروسافت تیمز نیز افزوده شود تا کاربران بتوانند پس زمینه محیط مصاحبه را به میل شخصی انتخاب کنند.

قابلیت یادشده به خصوص در زمانی که افراد با اشخاص غریبه مصاحبهی حرفه ای و کاری دارند و نمی خواهند محیط خصوصی زندگی آنها چندان دیده شود، بسیار کارآیی دارد. به روزرسانی نرم افزار تیمز قابلیت یادشده را به این نرم افزار اضافه کرده است.

البته افزودن تصویر شخصی مورد نظر به تیمز بر خلاف نرم افزار زوم امکان پذیر نیست و کاربران فعلا می توانند برخی پس زمینه های پیش فرض ارائه شده توسط مایکروسافت را انتخاب و به پشت سر خود بیفزایند. مایکروسافت قول داده به زودی افزودن پس زمینه های مد نظر کاربران را هم به نرم افزار تیمز اضافه کند.

یک قابلیت جدید در تیمز افزوده شدن آیکون بلند کردن دست است تا از این طریق افرادی که قصد اظهارنظر دارند مشخص شده و از همهمه و شلوغی جلوگیری شود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1042

به "امکان تغییر پس زمینه گپ به نرم افزار گپ ویدئویی مایکروسافت افزوده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان تغییر پس زمینه گپ به نرم افزار گپ ویدئویی مایکروسافت افزوده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید