اعتراض سرمربی تیم ملی به ساعت بازی مرگ و زندگی

به گزارش بیباپ، سرمربی تیم ملی فوتسال در کنفرانس خبری پیش از بازی با ویتنام جوابگوی سوالات خبرنگاران بود.

اعتراض سرمربی تیم ملی به ساعت بازی مرگ و زندگی

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در نشست خبرى قبل از بازى ویتنام، گفت: براى یک بازى خوب و تماشاگرپسند آماده ایم. با تیم ویتنام که با مربى بسیار خوبى که در گذشته هم توانسته تیم آرژانتین را قهرمان جهان کند، دیدار خواهیم داشت. از نظر من بازى در مرحله حذفى بازى مرگ و زندگى است. در صورت برد به مرحله بعدى صعود می کنیم و در جمع چهار تیم برتر فوتسال آسیا قرار می گیریم. در صورت باخت هم تیم به کشور خود باز می شود. در این بازى حق اشتباه نداریم و تمام تلاشمان را براى پیروزى و برد ویتنام می کنیم.

وی در پاسخ به سوال سایت AFC مبنى بر صحبت هاى سرمربى تیم ویتنام که در نشست خبرى قبل بازى اعلام کرده است که تیم ایران مهاجمان خوبى دارد و تیم ویتنام هم در دفاع خوب هست و نظر شما در این مورد چیست، گفت: این دیدار، تفاوت دو تیم با دو شکل از بازیست، تیم ایران تشنه تهاجم و گل زدن و تیم ویتنام هم خیلى در دفاع کردن سخت کوش است. قطعا دو تیم خیلى خوب بازى همدیگر رو آنالیز کرده اند. به نظر من این امر، از زیبایى هاى بازى فردا براى تماشاگران است.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اضافه نمود: ساعت بازى فردا از قبل برنامه ریزى شده است و تیم ایران در مرحله حذفى مسابقات ساعت 11 به وقت محلی و 11:30 به وقت تهران صبح فردا سه شنبه 12 مهرماه بازى خواهد کرد و به یاد ندارم که در این ساعت مسابقه اى در این سطح برگزار شود. در این شرایط ما باید طبق قوانین برگزارى مسابقات ساعت 9:30 دقیقه صبح در ورزشگاه باشیم و بازیکنان باید از ساعت 7 صبح آماده بازى باشند. به عنوان سرمربى نمی توانم بپذیرم که در این مرحله از مسابقات، ساعت بازى صبح به این زودى باشد.

شمسایی گفت: ضمن اینکه باید اذعان کنم در مورد امکانات برگزارى مسابقات و میزبانى کشور کویت تمام موارد ایده آل و فوق العاده بوده است.

بازى تیم ایران و ویتنام در مرحله حذفى مسابقات جام ملتهاى فوتسال آسیا، ساعت 11 صبح فردا سه شنبه 12 مهرماه به وقت محلى، ساعت 11:30 به وقت تهران در ورزشگاه سعدعبدالله کشور کویت برگزار می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مهر 1401 بروزرسانی: 12 مهر 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2447

به "اعتراض سرمربی تیم ملی به ساعت بازی مرگ و زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض سرمربی تیم ملی به ساعت بازی مرگ و زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید