چالوس و هراز امروز در کدام مسیرها یک طرفه است؟

به گزارش بیباپ، خبرنگاران: مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه تا سرانجام امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در محور هراز نیز تردد از ساعت 14 تا 24 از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود.

چالوس و هراز امروز در کدام مسیرها یک طرفه است؟

به گزارش ایسنا، بر اساس اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور که امروز ساعت 13 به روزرسانی شده، محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (مسیر رفت و برگشت) تردد روان است.

اما بررسی محورهای شمالی نشان می دهد در حال حاضر در محور چالوس (مسیر شمال به جنوب) محدوده های ماسال، میانک، مجلار و سیاه بیشه و در محور هراز (مسیر شمال به جنوب) محدوده رینه ترافیک سنگین است.شرایط ترافیکی از سایر محورها نیز حاکی از آن است که در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس- ترافیک سنگین است.

محدودیت های ترافیکی امروز کدام است؟

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 امروز جمعه 25 فروردین ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

رستوران های روباز مشهد

رستوران های نزدیک حرم مشهد

لیست وسایل سفر به مشهد با اتوبوس

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 25 فروردین 1402 بروزرسانی: 25 فروردین 1402 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2531

به "چالوس و هراز امروز در کدام مسیرها یک طرفه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالوس و هراز امروز در کدام مسیرها یک طرفه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید