خناری نژاد: در اردوها نبودم و وزنم بالا رفته، رفتنم به جاکارتا 50 - 50 است

به گزارش بیباپ، دارنده مقام هشتم وسیله دارحلقه بازیهای آسیایی گوانجو می گوید که حضورش در بازی های آسیایی جاکارتا 50 - 50 است.

خناری نژاد: در اردوها نبودم و وزنم بالا رفته، رفتنم به جاکارتا 50 - 50 است

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

هادی خناری نژاد در گفت وگو با بیباپ، در خصوص حضورش در بازی های آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: احتمال رسیدنم به بازی های آسیایی جاکارتا 50 - 50 است. در اردوها نبودم و کمی هم وزنم بالا رفته است. اکنون درگیر تمرینات بدنسازی هستم. به نظرم شرایط در حال حاضر به گونه ای است که اگر بتوانند باید برای بازی های آسیایی در وسیله دار حلقه جایگزینی برای من انتخاب نمایند. البته فدراسیون پیگیر است تا دو سهمیه حال حاضر را به پنج سهمیه تبدیل کند تا ژیمناست ها بتوانند در بازی های آسیایی جاکارتا در مسابقات تیمی هم رقابت نمایند.

دارنده مدال طلای جام جهانی ژیمناستیک در ادامه ، خاطر نشان کرد: همان طور که گفتم اکنون تمرینات بدنسازی می کنم و وزنه می زنم. باید بتوانم با این تمرینات به شرایط لازم برسم. باید بتوانم در دار حلقه که رشته تخصصی خودم است خوب کار کنم. اگر نتوانم برنامه ها را خوب اجرا کنم، رفتنم به بازی های آسیایی جاکارتا بی فایده است. اکنون دیگر فینالیست شدن برای ما مهم نیست، برای کسب مدال کوشش می کنیم.

دارنده مقام هشتم دار حلقه گوانجو، گفت : رفتنم به بازی های آسیایی جاکارتا 50 درصد است. باید با فدراسیون صحبت کنم و ببینم که فدراسیون چه شرایطی را ایجاد می نماید. اگر در این سه ماه باقی مانده در اردوی تیم ملی ثابت شوم که خیلی بهتر است. اگر که بخواهند انتخابی بدهم و دوباره به شرایط تمرین بر گردم به هیچ عنوان نمی گردد.

وی در خاتمه در خصوص آسیب خود و طول درمانش، گفت : دو ماهی است که درمانم تمام شده است و در حال بدنسازی ام. اگر بخواهم برای بازی های آسیایی جاکارتا آماده شوم باید از اول خرداد ماه تمرینات تخصصی را شروع کنم در غیر این صورت به بازی ها نخواهم رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 374

به "خناری نژاد: در اردوها نبودم و وزنم بالا رفته، رفتنم به جاکارتا 50 - 50 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خناری نژاد: در اردوها نبودم و وزنم بالا رفته، رفتنم به جاکارتا 50 - 50 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید