حمایت معنادار یحیی گل محمدی از کنعانی زادگان

به گزارش بیباپ، خبرنگاران: داستان محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی ایران از آن دست داستان های حاشیه ای داغ فوتبال ایران است. اخیرا فایل صوتی منتسب به این بازیکن به بیرون درز کرده که از طرف مقابلش که خانمی است می خواهد به دیدارش در اتوبوس تیم ملی برود.

حمایت معنادار یحیی گل محمدی از کنعانی زادگان

به گزارش خبرنگاران، انتشار این فایل صوتی جنجال زیادی به پا کرده و بسیاری از این گفته اند که این بازیکن دیگر نباید به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شود. با این حال، کنعانی زادگان ادعا کرده این صدا مربوط به او نیست و برایش پاپوش درست کرده اند. در همین مورد، اما این پرونده به کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال رفته و عنوان شود اگر کمیته اخلاق تخلف کنعانی زادگان را قطعی بداند ممکن است این بازیکن در آستانه جام جهانی از فهرست تیم ملی خط بخورد.

با این وجود، اما چندین بازیکن تیم ملی و تعدادی از قدیمی های فوتبال ایران با توجه به سطح فنی و کیفیت فوتبالی این بازیکن گفته اند بهتر است تصمیمی گرفته شود که آینده فوتبالی این بازیکن خراب نشود. به تازگی این موضوع سوژه ای برای یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم شده تا با انتشار تصویری از کنعانی زادگان با پیراهن تیم ملی در استوری اینستاگرامش از این مدافع تمجید کند. گل محمدی احتمالا خطاب به تصمیم گیرنده ها در این پرونده نوشته که کنعانی زادگان از بهترین هاست، مبادا.... سرمربی پرسپولیس سرانجام جمله اش را باز گذاشته، ولی مشخصا منظورش این است که مبادا با تصمیمی بحث برانگیز آینده این بازیکن خراب شود.

گل محمدی و کنعانی زادگان در پرسپولیس با یکدیگر سابقه همکاری دارند و روابط صمیمانه ای هم بین دو نفر جاری است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2322

به "حمایت معنادار یحیی گل محمدی از کنعانی زادگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت معنادار یحیی گل محمدی از کنعانی زادگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید