بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اصفهان: خواهان برخورد شدید با خاطیان هستیم

به گزارش بیباپ، باشگاه پرسپولیس به حواشی بازی روز گذشته پرداخت.

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اصفهان: خواهان برخورد شدید با خاطیان هستیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با انتشار بیانیه ای، اتفاقاتی که روز گذشته در اصفهان رقم خورد را محکوم کرد. در این بیانیه آمده: به خاطر اتفاقات اخیر پیرامون پرسپولیس از فدراسیون فوتبال و تمامی ارگان های تصمیم ساز می خواهیم وارد عمل شوند و این بار با آنالیز همه جوانب و همچنین احکام قاطع، دست افرادی که پشت پرده اتفاقات بوده و درصدد آسیب رساندن به جامعه ورزش و خصوصا باشگاه پرسپولیس هستند، را کوتاه نمایند.

در بخشی دیگری آمده: باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل نشان داده آرامش و حفظ شئون اخلاقی را در دستور کار دارد و با هرگونه اغتشاش، درگیری، تجمعات غیرقانونی، شایعه پراکنی و رفتارهای دور از شأن و شئون ورزش پهلوانی صددرصد مخالف است. باشگاه پرسپولیس هرگز موافق رفتارهای خشونت آمیز نبوده و خواهان برخورد شدید با خاطیان است. ما اعتقاد داریم رفتار این چنینی نه تنها باعث آسیب به فوتبال می گردد بلکه وجهه فوتبال ایران را در سطح بین المللی مخدوش می سازد.

بیانیه پرسپولیس این طور سرانجام می یابد: تمام حقوق این باشگاه در اتفاقات اخیر مورد پیگیری دقیق قضایی قرار می گیرد و امیدواریم قانون در قبال بی مسئولیتی عده ای که خارج از زمین فوتبال به دنبال کسب امتیاز و قهرمانی هستند، از سوی نهادهای تصمیم ساز در داخل فدراسیون و همچنین مراجع حقوقی معتبر به شدیدترین شکل ممکن اجرا گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1962

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اصفهان: خواهان برخورد شدید با خاطیان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اصفهان: خواهان برخورد شدید با خاطیان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید