ال جی از ارائه تلویزیون های نامرئی اطلاع داد

به گزارش بیباپ، ال جی دیسپلی مشغول توسعه پنل های او ال ای دی است و تصمیم دارد قابلیت استفاده آن را برای مشتریان وسیع تر کند.

ال جی از ارائه تلویزیون های نامرئی اطلاع داد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مهر، به همین دلیل شرکت کره ای از یک کاربرد احتمالی نمایشگرهای شفاف با کانسپت Smart Bed رونمایی نموده است. در این طرح اولیه یک نمایشگر شفاف 55 اینچی به عنوان تلویزیون به کار می رود و هنگامیکه از آن استفاده نمی گردد، شفاف خواهد بود.

طرح اولیه Smart Bed ال جی شامل یک نمایشگر او ال ای دی است که روی سقف تختخواب یا شرایط دلخواه در خانه کاربر قرار می گیرد. فرد می تواند با فشار یک دکمه این دستگاه را به یک نمایشگر شفاف تبدیل کند. تلویزیون نامرئی همچنین از فناوری Cinematic Soun برای صوت خروجی استفاده می نماید که احتیاج به بلند ها را از بین می برد.

ال جی دیگر کاربرداحتمالی این نمایشگر 55 اینچی را در رستوران ها عنوان نموده است. مشتریان با استفاده از این نمایشگرها می توانند فرایند آماده شدن غذا از طریق سرآشپز را تماشا نمایند. قطارهای مترو نیز با یاری این نمایشگرها می توانند اطلاعات راستا را به مسافران نشان دهند.

به گفته شرکت، نمایشگر او ال ای دی مذکور 40 درصد شفاف است. این درحالی است که نمایشگرهای ال سی دی 10 درصد شفافیت دارند. پیش بینی می گردد این نمایشگرهای هوشمند جایگزین پنجره در خانه های هوشمند شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1650

به "ال جی از ارائه تلویزیون های نامرئی اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ال جی از ارائه تلویزیون های نامرئی اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید