پیام وزیر ارشاد به جشنواره سینماحقیقت

به گزارش بیباپ، تهران (پانا)-سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی برای جشنواره سینماحقیقت آرزوی موفقیت کرد.

پیام وزیر ارشاد به جشنواره سینماحقیقت

به گزارش ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت، در نخستین روز از برگزاری آنلاین جشنواره سینماحقیقت سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پیامی برای این دوره از جشنواره آرزوی پیروزیت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سینمای مستند زبان بی لکنت و تصویر بی پیرایه درک و فهم والای هنرمندان تیزبین ایران اسلامی است. نگاه ارزشمند دغدغه مند و جستجوگر دوربین مستندسازان، در سال های اخیر جایگاه واقعی خود را نزد اهالی اندیشه و خرد یافته و اکنون از اعتبار و علاقه مندی افزون تری نزد مردمان هنردوست این مرز و بوم برخوردار است. چنانکه چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی سینما حقیقت را نقطه تلاقی بینش شهروند حقیقت جو و کوشش هنرمند حقیقت بین می یابیم.

افزایش مشارکت مستندسازان در جشنواره امسال، به ویژه حضور چشمگیر بانوان هنرمند در دوره پیش رو، نشان از قوام یافتگی این رویداد فرهنگی و اهمیت آن نزد سینماگران دارد. همچنین بیانگر فراهم آمدن فضای مساعد برای تبلور خلاقیت و توانمندی های زنان هنرمند این سرزمین است.

امید که با وجود همه نگرانی ها و سختی های روزگار کرونازده امروز، برگزاری پیروز جشنواره امسال، نوری به فردایمان بتاباند و پنجره ای به افق های نو بگشاید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1492

به "پیام وزیر ارشاد به جشنواره سینماحقیقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام وزیر ارشاد به جشنواره سینماحقیقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید