ویلموتس: نباید شجاعی را مقصر قلمداد کرد، مجبوریم 12 امتیاز باقی مانده را بگیریم

به گزارش بیباپ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید تیمش مقابل بحرین و عراق مستحق شکست نبوده است.

ویلموتس: نباید شجاعی را مقصر قلمداد کرد، مجبوریم 12 امتیاز باقی مانده را بگیریم

به گزارش خبرنگاران، مارک ویلموتس در نشست خبری پس از باخت تیم ملی ایران مقابل عراق گفت: 15 دقیقه سخت را در ابتدای بازی داشتیم. سپس گل خوردیم و در ادامه بازی را در دست گرفتیم و کنترل کردیم. در نیمه دوم اشتباهاتی مرتکب شدیم و 10 نفره هم شدیم . این شکست ما را ناگزیر می کند در بازی های بعد 12 امتیاز از 12 امتیاز ممکن را بگیریم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

وی درباره اینکه چه نگاهی به صعود تیمش به مرحله دارد گفت: ما همه تلاش مان را برای بازی های خانگی و همچنین مسابقه خارج از خانه برابر کامبوج می کنیم.

سرمربی تیم ملی درباره دو شکست پیاپی تیمش در انتخابی جام جهانی بیان کرد: حداقل می توانستیم در دو بازی مقابل بحرین و عراق دو امتیاز بگیریم اما این اتفاق رخ نداد. شاید بهتر باشد بگویم در این باره بدشانسی آوردیم و این مسابقه می توانست مساوی شود.

ویلموتس درباره توصیفش از شرایط بازی و اینکه آیا این شکست عواقب کارت قرمز برای مسعود شجاعی کاپیتان ایران بود، تاکید کرد: 30 سال است در فوتبال هستم. هیچ وقت یک نباید نفر را مقصر قلمداد کرد. همه ما در شکست مقصریم و فقط یک نفر مقصر نیست. اشتباهاتی در این بازی داشتیم. در هنگام یارگیری دچار اشتباهاتی شدیم. در کنار آن 10 نفره هم شدیم .

وی درباره اینکه گفته می شود رسانه های ایران این شکست را به دلیل غیبت جهانبخش و عزت اللهی در اردوی این تیم می دانند هم گفت: اینطور نیست. جهانبخش و عزت اللهی مدتی است بازی نکرده اند. علاوه بر این حاج صفی را به دلیل آسیب دیدگی در این مسابقه در اختیار نداشتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 646

به "ویلموتس: نباید شجاعی را مقصر قلمداد کرد، مجبوریم 12 امتیاز باقی مانده را بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس: نباید شجاعی را مقصر قلمداد کرد، مجبوریم 12 امتیاز باقی مانده را بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید