وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا اقیانوسیه، قهرمانی مقتدرانه سیامند رحمان بدون رکوردشکنی، ایران نایب قهرمان شد

به گزارش بیباپ، رقابت های وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا اقیانوسیه در ژاپن با درخشش سیامند رحمان قوی ترین معلول دنیا پایان یافت.

وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا اقیانوسیه، قهرمانی مقتدرانه سیامند رحمان بدون رکوردشکنی، ایران نایب قهرمان شد

به گزارش بیباپ، در روز پایانی این رقابت ها که در شهر کیتاکیوشوی ژاپن برگزار می گردد، ظهر امروز مسابقه دسته 107+ کیلوگرم برگزار گردید و 6 وزنه بردار از جمله سیامند رحمان و منصور پورمیرزایی از ایران به روی تخته رفتند.

در این رقابت سیامند رحمان با رکورد 280 کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید و سومین طلای ایران را به ارمغان آورد. او که به ترتیب وزنه های 270 و 280 کیلوگرمی را مهار کرد و البته در مهار وزنه 285 کیلوگرمی ناموفق شد و به رکورد جهان حمله نکرد. البته رحمان پیش از این شروع این تورنمنت هم گفته بود که قصد رکوردشکنی ندارد و این مهم را در بازی های پاراآسیایی 2018 و همچنین 2020 توکیو انجام خواهد داد.

در این رقابت منصور پورمیرزایی با رکورد 245 کیلوگرم به مقام نایب قهرمانی و مدال نقره رسید. پورمیرزایی در کوشش های اول و دوم وزنه های 240 و 245 کیلوگرمی را مهار کرد، اما در کوشش سوم در اجرای صحیح روی وزنه 265 کیلوگرمی ناکام ماند تا به مقام دومی برسد.

بدین ترتیب تیم ایران با کسب 3 طلا، 5 نقره و 2 برنز به مقام نایب قهرمانی رقابت های وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا اقیانوسیه دست یافت. در این مسابقات تیم چین با کسب 14 طلا به مقام قهرمانی رسید و ازبکستان با 2 طلا سوم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 43

به "وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا اقیانوسیه، قهرمانی مقتدرانه سیامند رحمان بدون رکوردشکنی، ایران نایب قهرمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا اقیانوسیه، قهرمانی مقتدرانه سیامند رحمان بدون رکوردشکنی، ایران نایب قهرمان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید