واکنش وزیر کشور به اعتراضات ، هر اعتراضی در بستر قانونی امکان پذیر است

به گزارش بیباپ، وزیر کشور با اشاره به تجمعات امروز 25 آبان ماه در برخی شهرها گفت: هر اعتراضی در بستر قانونی امکان پذیر است.

واکنش وزیر کشور به اعتراضات ، هر اعتراضی در بستر قانونی امکان پذیر است

به گزارش بیباپ به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت وگویی با بخش خبری ساعت 21 شبکه یک سیما با اشاره به برگزاری برخی تجمعات اعتراضی در شهرهای کشور در پی سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: بعد از بحث تغییر قیمت بنزین متاسفانه عده ای با اعلام اینکه نسبت به این موضوع اعتراضاتی دارند، در برخی از شهرهای ما با اقداماتی که انجام دادند مسائل زیادی را برای مردم ایجاد کردند.

وی اضافه نمود: امروز با توجه به اینکه دومین روز اجرای این طرح بوده، نیروهای انتظامی، امنیتی و استانداری ها خویشتن داری کردند و موضوع را هدایت کردند تا به نحو احسن اگر تجمعی وجود دارد، خاتمه پذیرد. اما امروز صبح در برخی از شهرها عده ای به دنبال برخی اقدامات کاملا غیرقانونی و قانون شکنانه به مراکز عمومی مثل بیمارستان ها و برخی جاها که مردم در آن بودند، به ماشین و اموال عمومی آسیب رساندند و همچنین اقدام به بستن جاده ها و نیز ایجاد بی انضباطی و مختل کردن ترافیک کردند.

وزیر کشور تاکید کرد: امروز برخی با ما تماس می گرفتند و می گفتند که ما حدود هشت ساعت در ترافیک مانده ایم. بعد از تذکرات لازم و ارائه بحث های مختلف انتظار ما این بود که این موضوع با اعلام نظر به عنوان اعتراضات خاتمه پذیرد اما عده قلیلی از این فضای عمومی متاسفانه سوءاستفاده کردند و موجب شد که رعب و وحشت ایجاد شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 647

به "واکنش وزیر کشور به اعتراضات ، هر اعتراضی در بستر قانونی امکان پذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر کشور به اعتراضات ، هر اعتراضی در بستر قانونی امکان پذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید