واکنش رئیس بهشت زهرا به مراسم 50 سالگی

به گزارش بیباپ، در پی حواشی ایجاد شده درباره مراسم 50 سالگی بهشت زهرا، رییس سازمان بهشت زهرا درباره این مراسم توضیحاتی ارایه کرد.

واکنش رئیس بهشت زهرا به مراسم 50 سالگی

به گزارش ایسنا، سعید خال در تشریح حواشی مراسم پنجاهمین سال تاسیس بهشت زهرا (س) گفت: قرار بود به مناسبت 50 سالگی بهشت زهرا مراسم هایی برگزار شود، اما به دلیل شیوع کرونا تصمیم گرفته شد این مراسم ها برگزار نشود و نهایتا به یک مراسم بسنده شد که جمع محدودی از پرسنل بهشت زهرا با یادگار امام دیداری داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه این دیدار کوتاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی انجام شد، گفت: این دیدار در جهت تکریم پرسنل بهشت زهرا انجام شد.

وی ادامه داد که پرسنل بهشت زهرا در شرایط خاص و سختی کار می کنند و این کمترین کاری بود که ما برای آن ها انجام دادیم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به شرایط خاص بهشت زهرا گفت: واقعیت این است که همکاران تطهیرکننده ما با غم مردم در ارتباط هستند، اما احساس دارند و نیاز به زندگی و شور و شادی.

سعید خال افزود: این افراد پنج ماه است که محل کار خود را قرنطینه کرده اند؛ در حقیقت در شرایطی که مردم محل زندگی خود را قرنطینه کرده اند این بچه ها محل کار خود را که جایی بسیار خطرناک است، قرنطینه کرده اند.

وی ادامه داد: این پرسنل نیاز به تجدید قوا دارند و برگزاری جشن تولد و چنین واژه هایی صحت ندارد. گاهی اخباری در فضای مجازی نادرست منتشر می شود که موجب رنجش خاطر این پرسنل زحمتکش می شود، در حالی که این ها از جان مایه گذاشته اند.

رییس سازمان بهشت زهرا تاکید کرد: در این مراسم تلاش شد که پروتکل های بهداشتی رعایت شوند، افراد به فاصله دو متر نشسته بودند، دیدار کوتاهی که در آن سه ویژه نامه تخصصی را رونمایی کردیم، برگزار گشت و تنها قصد روحیه بخشی بود که با تعداد قلیلی از پرسنل به کنندگی از کل پرسنل انجام شد و پرسنل مورد تجلیل قرار گرفتند، اما متاسفانه به هیچ یک از این موارد پرداخته نشد و تنها بریدن یک کیک مورد توجه قرار گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1245

به "واکنش رئیس بهشت زهرا به مراسم 50 سالگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس بهشت زهرا به مراسم 50 سالگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید