واکنش حناچی به خبرهای تغییر معاون ترافیک شهرداری تهران

به گزارش بیباپ، شهردار تهران درباره اخباری مبنی بر تغییر معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: تغییرات طبیعی است ما دائما در حال تغییر هستیم و هر جا که این تغییر لازم باشد آن را انجام خواهیم داد.

واکنش حناچی به خبرهای تغییر معاون ترافیک شهرداری تهران

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش بیباپ، پیروز حناچی در سرانجام مراسم یازدهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در جمع بیباپ گفت: سهم پژوهش در بودجه کل کشور، نسبت به فراوری ناخالص ملی 57 صدم درصد است. درشهرداری تهران این میزان به دو درصد رسیده اما مطمئنا در مقایسه با کشورهای پیشرفته این رقم کم است.

وی اضافه نمود: در دوره هایی در مورد سهم پژوهش به یک و نیم درصد نزدیک شده ایم اما کوشش می کنیم این درصد بیشتر گردد چرا که اگر بخواهیم در امر پژوهش بخصوص پژوهش های کاربردی تحول ایجاد کنیم باید بیشتر از این هزینه کنیم.

وی در مورد اظهارات مدیر اجرایی معاینه فنی کشور، درباره عدم برخورد شهرداری با خودروهای متخلف گفت: در این زمینه مکاتبه ای دریافت نکردم اما بعدا این موضوع را آنالیز می کنیم و اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

شهردار تهران درباره تغییرات در معاونت امور مناطق با توجه به اینکه قرار بود در اصلاح چارت شهرداری این معاونت حذف گردد گفت: هر وقت این انتصاب را انجام دادیم جای طرح این سوال خواهد بود.

وی درباره ایجاد شفافیت حقوق مدیران شهرداری نیز تاکید نمود: شهرداری جزء نخستین دستگاههایی است که این اطلاعات را عنوان نمود و تمام کوشش مان این بوده که اطلاعات واقعی را منتشر کنیم.

شهردار تهران در پاسخ به سوال دیگری در مورد ضیافت شام اعضای شورای عالی استان ها که به دعوت شهردار تهران یک روز قبل از برگزاری انتخابات هیات رئیسه این شورا برگزار گردید، گفت: رقم 3 میلیون تومان هدیه به اعضای شورا رقم دقیقی نیست طبیعی است که شورای عالی استان ها را وقتی به اراضی عباس آباد دعوت می کنیم هدایایی نیز بدهیم این کار مرسوم است و وقتی ما هم به استان ها می رویم اتفاق می افتد. قطعا به حاشیه کشاندن این مراسم کار زشتی است.

حناچی درباره حاشیه نشینی تهران و وظایف شهرداری در این راستا نیز گفت: حاشیه نشینی از نفوذ حریم شهر تهران خارج می گردد . ما در این موضوع کنترل نداریم و توسط وزارت کشور به آن رسیدگی می گردد. این کار قطعا نیازمند هماهنگی ملی و محلی است.

حناچی در پاسخ به این سوال که چند درصد آثار این جشنواره در مجموعه مدیریت شهری مورد بهره برداری قرار می گیرد گفت: اگر پذیرش ها از جنس کاربردی باشد کوشش خواهیم کرد که مورد استفاده قرار گیرد. در 350 اثر پیشنهاد شده باید دید چقدر شرایط کاربردی شدن را دارند. از آنجا که ما همه این پژوهش ها را سفارش نداده ایم طبیعتا نمی توانند همگی این شرایط را داشته باشند. اما بی تردید برگزاری این جشنواره در غیر پژوهش تاثیر گذار خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 712

به "واکنش حناچی به خبرهای تغییر معاون ترافیک شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش حناچی به خبرهای تغییر معاون ترافیک شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید