نامداری: قطعاً پرسپولیسی ها هم مانند ما از بازی تدارکاتی چهارشنبه شب راضی بودند، می خواهیم تیمی منسجم بسازیم

به گزارش بیباپ، اشکان نامداری، مربی تیم فوتبال سایپا تأکید کرد، کادر فنی این تیم برای فصل پیش رو به دنبال ساختن تیمی منجسم است.

نامداری: قطعاً پرسپولیسی ها هم مانند ما از بازی تدارکاتی چهارشنبه شب راضی بودند، می خواهیم تیمی منسجم بسازیم

اشکان نامداری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بیباپ، درباره فزونی 2 بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل پرسپولیس در اولین بازی جام شهدا گفت: بازی تدارکاتی خیلی خوبی بود. در دیدارهای تدارکاتی کمتر پیش می آید که تیم ها بخواهند جدی بازی نمایند، چرا که بازیکنان یا انگیزه خیلی زیادی ندارند یا مراقب ساق های خود هستند. کمتر بازی تدارکاتی پیش می آید که در سطح بالایی برگزار گردد، اما در بازی چهارشنبه شب هر دو تیم با تمام قوا به زمین آمده بودند تا بازی را ببرند. قطعاً پرسپولیسی ها هم مانند ما از این بازی تدارکاتی راضی بودند.

وی در خصوص اینکه بعضی ها اعتقاد دارند پرسپولیس تیم کاملی نبود، توضیح داد: قبول دارم که سایپا زودتر از تیم های دیگر تمریناتش را شروع نموده است. قطعاً بازی های لیگ متفاوت از دیدارهای تدارکاتی خواهند بود. پرسپولیس در ابتدا با ترکیب نصف و نیمه بازی کرد، اما کم کم بازیکنان اصلی وارد زمین شدند. این مسئله نشان داد که پرسپولیس دیدار مقابل ما را به چشم یک دیدار تدارکاتی نگاه نمی کرد. ما از نظر شرایط بدنی بهتر هستیم و قصد داریم در لیگ هم متفاوت باشیم. پرسپولیسی ها به تازگی از اردو بازگشته بودند و در شرایط بدنسازی هستند و بدون شک بازی در لیگ برابر پرسپولیس متفاوت از جام شهدا خواهد بود.

مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص اهداف نارنجی پوشان در لیگ نوزدهم گفت: سایپا جدا از کادر فنی، 17 بازیکن از دست داده و تیمش کاملاً تغییر نموده است. در وهله اول می خواهیم تیمی منسجم بسازیم و با نتایج خوب سختکوشی های مان را نشان دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 258

به "نامداری: قطعاً پرسپولیسی ها هم مانند ما از بازی تدارکاتی چهارشنبه شب راضی بودند، می خواهیم تیمی منسجم بسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامداری: قطعاً پرسپولیسی ها هم مانند ما از بازی تدارکاتی چهارشنبه شب راضی بودند، می خواهیم تیمی منسجم بسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید