مهلت مجدد به دانشجویان تعلیق شده برای شرکت در دوره های مجازی دروس معارف

به گزارش بیباپ، مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در اطلاعیه ای گفت: دانشجویان تعلیق شده می توانند برای شرکت در دوره های مجازی دروس معارف به سامانه مراجعه نمایند.

مهلت مجدد به دانشجویان تعلیق شده برای شرکت در دوره های مجازی دروس معارف

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت تحصیلی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه بیباپ، به نقل از مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، دبیر کمیسیون رسیدگی به تخلفات آموزشی تصمیمات این کمیسیون در مورد کاربران تعلیق شده را تشریح کرد.

وی با اشاره به درخواست های متعدد دانشجویان تعلیق شده و اعلام ندامت از تخلفاتی که انجام داده اند، گفت: مشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان مبنی بر ایجاد امکان جبران برای دانشجویان متخلف است و در این راستا فرصت مجددی در سامانه ایجاد شده است تا متخلفین ضمن دریافت اخطار و تکمیل تعهدنامه، به وسیله گذراندن مجدد درس های مجازی، تخلفات خود را جبران کنند.

وی اضافه نمود: آغاز این دوره از 2 تیرماه لغایت 20 تیرماه میباشد و بعد از این تمدید نمیشود.

وی در پاسخ به این سوال که تعداد جلسات جبرانی که تعلیق شدگان باید بگذرانند چقدر است؟ گفت: تعداد جلسات توسط استاد مربوطه یا گروه معارف دانشگاه مشخص خواهد شد. بنابر این ضروری است دانشجویان قبل از گذراندن دروس با استاد یا گروه معارف دانشگاه خود هماهنگی های لازم را انجام دهند. همچنین درس هایی که متخلفین قبلاً در سامانه گذرانده بودند باطل شده است و نمی توانند از آن درس ها گواهی دریافت کنند و صرفاً درس های جدیدی که می گذرانند به استاد مربوطه یا گروه معارف گزارش خواهد شد. علاوه بر این سوابق متخلفین در سامانه ثبت شده است که در ترم های بعدی هم مورد توجه و نظارت جدی تر خواهند بود و در صورت ارتکاب هرگونه تخلف بدون اغماض به کمیته انضباطی دانشگاه معرفی خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به این که فعالیت های آموزشی دانشجویان به صورت مداوم تحت نظارت سامانه هوشمند قرار گرفته است و در صورت ارتکاب تخلف، از طرف سامانه تعلیق خواهند شد، اضافه نمود: همچنین تمامی کانال ها، گروه های مختلف و اعضای آن ها از طرف دستگاه های ذیربط بصورت مداوم تحت پایش و آنالیز قرار دارند و در زمان مناسب و بر اساس اولویت بندی مورد برخورد قانونی قرار خواهند گرفت؛ بنابراین توصیه می شود دانشجویان قبل از دریافت اخطار انضباطی و یا تعلیق از این گروه ها خارج گردند. همچنین کافی نت ها و افراد سودجو نیز مورد شناسایی قرار گرفته اند که در مرحله برخورد قضایی قرار دارند. بنابر این به دانشجویان عزیز توصیه می شود که از اعتماد و در اختیار قرار دادن کد ملی و کلمه عبور خود به اینگونه افراد جداً پرهیز کنند تا به عنوان متخلف شناسایی و تعلیق نشوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1211

به "مهلت مجدد به دانشجویان تعلیق شده برای شرکت در دوره های مجازی دروس معارف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت مجدد به دانشجویان تعلیق شده برای شرکت در دوره های مجازی دروس معارف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید