مرگ یک پرسپولیسی دیگر بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش بیباپ، بهروز خورشیدیان را احتمالا می شناسید؛ همان طرفدار یاسوجی که به دلیل فشار عصبی پس از فینال آسیا جان خود را از دست داد. اما او تنها کسی نیست که به خاطر این بازی حساس و سرنوشت ساز از جهان رفت؛ سیامک دارایی دیگر طرفداری است که به شکلی بسیار تلخ و به دلیل تبعات باخت سرخپوشان، درگذشت.

مرگ یک پرسپولیسی دیگر بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا

زنده یاد سیامک دارایی روز شنبه 29 آذر از محل کار به خانه رفت تا ساعت 15:30 بازی تیم های پرسپولیس و اولسان هیوندای را تماشا کند. او در خانه تنها بود و احتمالا مثل تمام سرخپوشان، با گل دقیقه 45 مهدی عبدی به آسمان پرید و غرق در خوشحالی شد. اما دو گل جونیور نگرائو رویای او و میلیون ها پرسپولیسی را بر باد داد و یک باخت تراژیک را برای قرمزها رقم زد. باختی که دستکم دو طرفدار قرمزپوش را از ارتش پرسپولیسی ها کم کرد.

آقا سیامک در منزل به تنهایی بازی را دنبال می کرد و پسر او محمد در کنارش نبود؛ چه کسی می دانست که قرار است این سرنوشت برای پدر خانواده پیش بیاید و فرزندش نیز انتظار یک روز عادی را داشت. بعد از بازی فینال، او بدون این که صحبت های علی پروین و عیسی آل کثیر را گوش کند، تلویزیون را خاموش کرد و هر لحظه بیشتر از قبل، متوجه وخامت حالش شد تا این که آنطور که پزشکان گفته اند، یک ساعت بعد از خاتمه مسابقه حوالی ساعت 18:30 این اتفاق تلخ برایش رخ داد.

نکته مهم این که طبق گفته خانواده اش، او هیچ بیماری زمینه ای نداشت و مشکل حادی هم در زندگی اش دیده نشده بود و در واقع فقط همین شکست باعث شد تا پدر خانواده دارایی، ایست قلبی کند. نکته تاسف آور و حسرت بار این است که هیچ کس در کنارش نبود تا با اورژانس تماس بگیرد و جانش را نجات دهد. خاتمه در حوالی نیمه شب، خانواده متوجه این اتفاق شد؛ زمانی که کار از کار گذشته بود. هرچند که این اتفاق اتفاق افتاده و حسرت، ناامیدی، تاسف و واژه های این چنینی برای خانواده دارایی، باید خیلی زود جای خود را به خاطرات نیکی بدهند که از آقا سیامک به یادگار مانده است.

خانواده سیامک دارایی با درخواست مصاحبه از سوی رسانه های مختلف روبرو شدند اما تمایلی به رسانه ای شدن موضوع و گفت وگو با خبرنگاران نداشتند. پسر او، محمد دارایی 28 ساله است که مثل پدرش طرفدار پرسپولیس است و احتمالا حال پدر را درک می نماید؛ پدری که برای تیم محبوبش جان داد...

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1625

به "مرگ یک پرسپولیسی دیگر بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ یک پرسپولیسی دیگر بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید