مانور اجباری آزمون های انتها ترم دانشگاه علمی کاربردی امشب انتها می یابد

به گزارش بیباپ، معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مانور آزمایشی اجباری آزمون های متمرکز نیم سال دوم 1400-1399 دانشگاه علمی کاربردی از 6 تیرماه شروع شده است و تا ساعت 24 امشب 9 تیرماه ادامه دارد.

مانور اجباری آزمون های انتها ترم دانشگاه علمی کاربردی امشب انتها می یابد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از زمان برگزاری مانور اجباری آزمون های متمرکز نیم سال دوم 1400-1399 این دانشگاه به صورت غیرحضوری (برخط) اطلاع داد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با توجه به نزدیک شدن شروع آزمون های متمرکز خاتمه ترم دانشجویان، مانور آزمایشی به منظور آشنایی دانشجویان با سامانه و هم تأیید اطلاعات از ساعت 11 صبح 6 تیرماه شروع و تا ساعت 24 روز چهارشنبه 9 تیرماه سال جاری برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی باید برای تأیید مشخصات فردی و آزمونی خود با ورود به سامانه آزمون های متمرکز خاتمه ترم به آدرس های الکترونیکی https://examuast.ir و یا https://exam-uast.ir، در این مانور آزمون شرکت نمایند.

محمدزاده اظهار کرد: در روز اول مانور حدود 70 هزار دانشجو (41 درصد دانشجویان) در این مانور شرکت نموده اند که انتظار می رود تا خاتمه روز چهارشنبه مابقی دانشجویان هم به سامانه مربوطه وارد و نسبت به تأیید اطلاعات فردی، آزمونی و شرکت در نظرسنجی اقدام نمایند.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی توضیح داد: صرفاً، دانشجویان مشمول آزمون متمرکز باید در این مانور شرکت نمایند. بعلاوه در صورت عدم شرکت این دسته از دانشجویان در مانور، امکان شرکت در امتحانات متمرکز برای ایشان فراهم نخواهد شد.

لازم به ذکر است، آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ 13 تا 22 تیرماه در دو نوبت برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 2057

به "مانور اجباری آزمون های انتها ترم دانشگاه علمی کاربردی امشب انتها می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانور اجباری آزمون های انتها ترم دانشگاه علمی کاربردی امشب انتها می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید