قاتل آمبولانس مرگ در ایتالیا دستگیر شد!

به گزارش بیباپ، دیوید گاروفالو، 42 ساله متهم است که به این بیماران آمپول هوا تزریق می نموده و سپس به خاطر همکاری با شرکت های برگزارکننده مراسم خاکسپاری که توسط مافیا اداره می شدند، پاداش 300 یورویی از این شرکت ها دریافت می نموده است.

قاتل آمبولانس مرگ در ایتالیا دستگیر شد!

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تجارت نیوز، گفته شده که گاروفالو در زمان سوگواریِ خانواده های قربانیان به آنها استفاده از خدمات این شرکت های مافیاییِ برگزار کننده مراسم خاکسپاری را پیشنهاد می داده و این خانواده ها نیز در کمال سپاسگزاری از پیشنهاد او استقبال می کردند.

سپس او حق کمیسیون 300 یورویی خود را از این شرکت ها می گرفته است.

تحقیقات پلیس روی این پرونده جنایی مدتی است که در ایتالیا شروع شده است.

هزینه مراسم خاکسپاری و ترحیم در ایتالیا بسیار بالا است و داشتن چند مشتری بیشتر، سود فراوانی را نصیب شرکت های کفن و دفن می نماید.

در بازپرسی های اخیر نیز این مرد و تعدادی دیگر از کارکنان آمبولانس متهم شناخته شده اند.

گاروفالو در آمبولانسی که در رسانه های ایتالیایی لقب آمبولانس مرگ به آن داده اند کار می کرد و اکنون متهم به قتل حداقل سه تن و احتمالا افراد بیشتر است.

وی از سوی پلیس کاتانیا متهم شده که به طور مخفیانه به زنی سالخورده، مردی سالخورده و یک مرد 55 ساله که از بهبود حال هر سه نفر آنها قطع امید شده و در حال انتقال از بیمارستان به خانه برای گذراندن باقی عمر در کنار خانواده بودند، آمپول هوا تزریق نموده است.

وی همچنین به همکاری با مافیا، رفتار بی رحمانه با مردم و سوء استفاده از موقعیت شغلی متهم شده است. قربانیان در اثر آمبولی یا همان بسته شدن عروق در اثر حباب های هوا کشته شده اند.

به نوشته گاردین، این کشتارها طی یک دوره چهار ساله از سال 2012 اتفاق افتاده است.

از آن جایی که همه بیماران حال وخیمی داشتند، هیچ یک از این کشتارها مشکوک به نظر نمی رسیده اما داستان از آن جایی روشن شد که یکی از اعضای سابق باند مافیایی طی یک افشاگری در برنامه ای تلویزیونی گفت که قربانیان به مرگ طبیعی نمرده اند بلکه برای کسب 300 یورو توسط عده ای به قتل رسیدند.

لازم به ذکر است؛ تحقیقات بیشتر پلیس و دستگاه قضایی ایتالیا می تواند به محکومیت یا تبرئه متهمان منجر گردد یا حتی ابعادی بزرگتری از این جنایت را برملا سازد.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 579

به "قاتل آمبولانس مرگ در ایتالیا دستگیر شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل آمبولانس مرگ در ایتالیا دستگیر شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید