فورچونه: نمی توانستم پیشنهاد تراکتور را رد کنم، لیگ برتر ایران همسطح دسته دوم فرانسه است

به گزارش بیباپ، مهاجم تیم فوتبال تراکتور می گوید مسئله ای در ایران ندارد و اعتراف کرد پیشنهاد تراکتور به حدی خوب بوده که نمی توانسته آن را رد کند.

فورچونه: نمی توانستم پیشنهاد تراکتور را رد کنم، لیگ برتر ایران همسطح دسته دوم فرانسه است

به گزارش بیباپ، کوین فورچونه که در این تابستان به تیم تراکتور تبریز ملحق شد، در گفت وگو با رورنامه LEst Éclair فرانسه، درباره شرایطش در ایران گفت: همه چیز خوب است و من به خوبی به زندگی در ایران و فرهنگی متفاوت عادت کرده ام. مردم ایران نسبت به مردم فرانسه، ملی گراتر هستند و وقتی یک فرد خارجی را می بینند دوست دارند فرهنگ شان را به آن فرد معرفی کنند. مناظر طبیعی در ایران هم خیلی متفاوت است و اینجا طبیعتی کویری دارد. بعلاوه تمام طول سال آفتاب است که این در من تغییراتی به وجود آورده است. من در تبریز، شهر پرجمعیت واقع در استان آذربایجان شرقی زندگی می کنم. از زمانی هم که به ایران رفته ام در هتل به تنهایی اقامت دارم.

ادامه این گفت وگو را در زیر می خوانید:

چند ماهی است که پدر شده ای. این دوری از خانواده برایت سخت نیست؟

بله، همینطور است. نامزد من در منطقه لمانز فرانسه زندگی می کند. من اخیراً به فرانسه بازگشتم و با هم در ارتباط بودیم.

اخیراً برخی هواداران تراکتور بابت سردادن شعارهایی در حمایت از ترکیه بازداشت شدند. آیا این بُعد سیاسی را در ورزشگاه های ایران حس می کنی؟

صادقانه می گویم وقتی که در زمین هستیم، چنین چیزی را حس نمی کنیم. شاید این موضوع مخفی باشد. به هر حال، ما بازیکنان فشاری از جانب سیاستمداران حس نمی کنیم.

آیا هر روز آزاد هستی هر کاری که می خواهی را انجام دهی، به خصوص در زمینه اینترنت؟

شبکه های اجتماعی کمی بسته هستند چون دولت در این باره خیلی سختگیر است، اما من هر چیزی که بخواهم در شبکه های اجتماعی پست می کنم و محدودیتی ندارم.

به لحاظ ورزشی اوضاع چطور برایت پیش می رود؟

فوتبال ایران متفاوت از چیزی است که انتظارش را داشتم، فوتبالی کاملاً فیزیکی. من در پست حمله بازی می کنم و در تراکتور بازیکنان خوبی داریم که در کار با توپ خوب هستند، اما نقص های تاکتیکی زیادی وجود دارد و بر هم زدن تعادل حریف کار آسانی است.

بازی اولت برای تراکتور مقابل 80 هزار هوادار صورت گرفت. تو مقابل پرسپولیس 90 دقیقه بازی کردی و با پیروزی زمین را ترک کردید...

بله، همه سکوها پر از تماشاگر بود. فوتبال ورزش غالب و پرهواداری در این شهر است.

در تراکتور در چه پستی بازی می کنی؟

من در فاز هجومی تیم بازی می کنم که یا در مرکز خط حمله یا در بال هجومی ایفای نقش می کنم. من تعویض هم شده ام، اما به خوبی خودم را با شرایط تیم که سرمربی باتجربه ای (مصطفی دنیزلی) هم دارد، وفق داده ام. این فصل یک گل هم زده ام و می توانم بگویم که سطح لیگ برتر ایران همسطح لیگ دسته دوم فرانسه است.

به لحاظ مالی، نمی توانستی پیشنهاد دو ساله تراکتور برای عقد قرارداد را رد کنی؟

دقیقاً. در سنی (30 ساله) که من دارم، نمی توانستم چنین پیشنهادی را به خاطر خودم و خانواده ام رد کنم و نمی توانم این موضوع را مخفی کنم. من مسئولیت های زندگی خودم را برعهده دارم چون این من هستم که باید خانواده ام را تأمین کنم.

آیا روی بازی کردن در لیگ فرانسه خط قرمز کشیده ای؟

نه اصلاً. اگر احتمال بازگشت به فوتبال فرانسه در یک یا دو سال آینده وجود داشته باشد، با کمال میل حاضر به بازی کردن در این لیگ هستم.

به گزارش بیباپ، کوین فورچونه که سابقه بازی در تیم های لنس و ترویه فرانسه را دارد، تاکنون در سه بازی برای تراکتور به میدان رفته و یک گل هم به ثمر رسانده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 676

به "فورچونه: نمی توانستم پیشنهاد تراکتور را رد کنم، لیگ برتر ایران همسطح دسته دوم فرانسه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورچونه: نمی توانستم پیشنهاد تراکتور را رد کنم، لیگ برتر ایران همسطح دسته دوم فرانسه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید