طرح اسنپ برای پوشش سفرهای شب عید، بیش از یک میلیارد تومان جایزه برای 7هزار راننده اسنپ

به گزارش بیباپ، اسنپ برای تقدیر از همراهی رانندگان خود، کمپین نوروزی سفر تا 99 را از 3 اسفند به مدت 21 روز (3 هفته) برگزار می نماید. این طرح با تشویق رانندگان به پذیرش درخواست های سفر به متعادل سازی میزان عرضه و تقاضا در ترافیک شب عید یاری می نماید.

طرح اسنپ برای پوشش سفرهای شب عید، بیش از یک میلیارد تومان جایزه برای 7هزار راننده اسنپ

اگر علاقمند به سفر با بهترین نرخ تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش روابط عمومی اسنپ/اسنپ برای تقدیر از همراهی رانندگان خود، کمپین نوروزی سفر تا 99 را از 3 اسفند به مدت 21 روز (3 هفته) برگزار می نماید. این طرح با تشویق رانندگان به پذیرش درخواست های سفر به متعادل سازی میزان عرضه و تقاضا در ترافیک شب عید یاری می نماید.

در کمپین نوروزی سفر تا 99 به بیش از 7هزار کاربر راننده، یک میلیارد تومان جوایز نقدی اهدا خواهد شد. شرط شرکت در قرعه کشی این کمپین انجام تعداد تعیینی سفر در بازه های زمانی 3 روزه است. در طول این کمپین 21 روزه، در هر هفته دو بار قرعه کشی به صورت زنده در شبکه های اجتماعی رسمی اسنپ انجام می گردد و جوایز رانندگان بر اساس تعداد امتیازی که با انجام سفر دریافت نموده اند اهدا خواهد شد.

کاربران راننده می توانند در بازه زمانی کمپین سفر تا 99، با فعالیت در اسنپ، شانس حضور در چندین قرعه کشی را داشته باشند.

نحوه امتیازدهی به رانندگان

کاربران راننده اسنپ در سراسر کشور بر اساس شهر محل فعالیت خود در سه دسته قرار خواهند گرفت و برای کسب امتیاز لازم جهت شرکت در قرعه کشی ها باید از 3 تا 23 اسفند تعداد تعیینی سفر انجام دهند. هر امتیاز بیشتر یک شانس بیشتر برای برنده شدن جایزه خواهد بود. همچنین در سرانجام کمپین (23 اسفند) مجموع امتیازهای کاربران راننده برای حضور در قرعه کشی جایزه بزرگ محاسبه خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات کمپین نوروزی سفر تا 99 به اینجا مراجعه کنید.

جوایز و قرعه کشی ها

قرعه کشی ها در جریان سفر تا 99 هر 3 روز یک بار (شنبه ها و سه شنبه ها ساعت 21) به صورت زنده از اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ پخش می گردد. در این قرعه کشی های هفتگی، هر 3 روز، 1399 کاربر راننده برنده جایزه می شوند. به یک نفر یک جایزه 9 میلیون تومانی، به 9 نفر یک جایزه یک میلیون تومانی، به 399 نفر یک جایزه 200 هزار تومانی و به هزار نفر یک جایزه 50 هزار تومانی اهدا خواهد شد.

جایزه بزرگ 99 میلیون تومانی

علاوه بر جوایز هفتگی این کمپین، رانندگان در یک قرعه کشی دیگر هم می توانند شانس خود را برای بردن جایزه بزرگ سفر تا 99 بیازمایند. این جایزه 99 میلیون تومانی بر اساس مجموع امتیازهای کسب شده کاربران راننده که از سوم تا بیست و سوم اسنپ امتیاز کسب نموده باشند محاسبه خواهد شد. شرط شرکت در این قرعه کشی کسب حداقل 300 امتیاز در طول کمپین است و نام برنده جایزه بزرگ در قرعه کشی شنبه 24 اسفند تعیین خواهد شد.

تقسیم بندی شهرها و تعداد سفرها

برای شرکت در این قرعه کشی، منطقه فعالیت رانندگان به سه بخش مجزا تقسیم شده است و در هر بخش رانندگان باید در بازه های زمانی 3 روزه تعداد تعیینی سفر پیروز ثبت نمایند.

در منطقه اول، رانندگان استان های اردبیل، گلستان، همدان، خراسان شمالی و سمنان باید از شنبه تا دوشنبه و از سه شنبه تا آدینه، هر کدام 35 سفر پیروز انجام دهند و با ثبت این تعداد سفر یک امتیاز ازآن خود نمایند. پس از آن، هر یک سفر بیشتر معادل یک امتیاز بیشتر خواهد بود.

در منطقه دوم، استان های خوزستان، اراک، بوشهر، گیلان، هرمزگان، ایلام، اصفهان، خراسان جنوبی، لرستان، مازنداران، قزوین، قم، شهرکرد، تبریز، ارومیه، یاسوج، یزد و زنجان رانندگان باید در بازه های زمانی 3روزه، 30 سفر انجام دهند.

در منطقه سوم، یعنی استان های کرج، کردستان، کرمان، کاشان، مشهد، شیراز، سیستان، قشم و تهران، رانندگان با ثبت 25 سفر در هر 3 روز یک امتیاز در قرعه کشی خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 784

به "طرح اسنپ برای پوشش سفرهای شب عید، بیش از یک میلیارد تومان جایزه برای 7هزار راننده اسنپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح اسنپ برای پوشش سفرهای شب عید، بیش از یک میلیارد تومان جایزه برای 7هزار راننده اسنپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید