سرگذشت تلخ زن جوان که از خانه شوهر 71 ساله اش فرار کرد

به گزارش بیباپ، نمی دانم ریشه درماندگی و بدبختی های من کجاست و چرا همواره خانواده های کم بضاعت در معرض آسیب قرار می گیرند. اگرچه خودم را عامل اصلی زندگی فلاکت بارم می دانم، اما باز هم نقش دیگران در این ماجرا های تلخ هیچ وقت به چشم نمی آید چرا که ...

سرگذشت تلخ زن جوان که از خانه شوهر 71 ساله اش فرار کرد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خراسان، این ها بخشی از اظهارات زن 31 ساله ای است که به اتهام فرار از منزل توسط نیرو های انتظامی مشهد دستگیر شده است.

این زن جوان که به دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری الهیه) به دایره مددکاری اجتماعی معرفی شده بود تا ماجرای فرارش از منزل مورد آنالیز های کارشناسی قرار گیرد، درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: پدرم کارگر روزمزد است و از زمانی که به خاطر دارم با سختی و بدبختی هزینه های زندگی را تامین می کرد. آن موقع در یکی از روستا های اطراف تربت حیدریه سکونت داشتیم، اما پدرم بسیاری از روز ها بیکار بود و نمی توانست مخارج خانواده هفت نفره اش را بپردازد تا این که شش سال قبل تصمیم گرفت برای کارگری و امرار معاش خانواده اش به مشهد مهاجرت کنیم.

ما منزلی را در حاشیه شهر اجاره کردیم و پدر و برادرانم به کارگری ساختمان مشغول شدند. در این میان، پسر جوانی که به همراه پدرم سر کار می رفت یک روز مرا در کنار پدرم دید و عاشقم شد. با آن که پدرم هیچ شناختی از خانواده عبدا... نداشت، مرا به عقد او در آورد.

تازه بعد از ازدواج بود که فهمیدم نه تنها خانواده ای معتاد و آشفته دارد بلکه بی مسئولیت و رفیق باز است تا جایی که دیگر سر کار نمی رفت و من حتی برای تامین یک وعده غذای خانواده ام دچار مشکل می شدم.

در حالی که دخترم اولین بهار عمرش را می گذراند و پسرم نیز به 5 سالگی رسیده بود، به ناچار از عبدا... طلاق گرفتم و به همراه دختر کوچکم نزد پدرم بازگشتم، اما به خاطر این که پدرم نمی توانست مخارج من و فرزندم را تامین کند، خیلی زود مرا به عقد پیرمرد پولداری در آورد که 71 سال از عمرش سپری شده بود.

با این حال وقتی پا به خانه رحمان گذاشتم، تازه فهمیدم اشتباهی عظیم تر مرتکب شده ام چرا که همسرم نه تنها مردی هوس باز بود و با زنان دیگری ارتباط داشت بلکه نمی توانست پاسخ گوی عواطف و احساسات جوانی من باشد. به همین دلیل حدود یک هفته قبل از خانه او فرار کردم و به منزل پدرم رفتم. در این مدت با پسر جوانی آشنا شدم و برای مصاحبه با او به پارک رفته بودم که توسط نیرو های گشت کلانتری الهیه دستگیر شدم و ...

منبع: فرارو
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1243

به "سرگذشت تلخ زن جوان که از خانه شوهر 71 ساله اش فرار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرگذشت تلخ زن جوان که از خانه شوهر 71 ساله اش فرار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید