راهکار های مناسب برای کسب سهمیه و کلاس بندی های توکیو 2020 آنالیز می گردد

به گزارش بیباپ، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در خصوص شرایط بازی های توکیو 2020، ویروس کووید 19 و لغو مسابقات گفت: بهترین راه چاره را آنالیز می کنیم.

راهکار های مناسب برای کسب سهمیه و کلاس بندی های توکیو 2020 آنالیز می گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری بیباپ از وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اندرو پارسونز رئیس IPC در مورد لغو رویدادهای ورزشی کسب سهمیه و پیش احتیاج توکیو 2020 به ورزشکاران، اعضا و دوستان جنبش پارالمپیک توضیحاتی داد و سلامتی، انعطاف پذیری و عدالت را اصول مورد نظر این کمیته بین المللی اعلام نمود.

در متن پیغام پارسونز آمده است:

ورزشکاران، اعضا و دوستان عزیز!

بشریت با چالش مشترکی در کشورهای مختلف، شهرها و جوامع دنیا رو به رو شده، شرایطی پیش بینی نشده و عدم قطعی که آدمی هرگز پیش از این تجربه ننموده است. ما در حال تجربه موقعیتی هستیم که بسیار بسیار فراتر از ورزش است و همچون همواره وظیفه مراقبت از افرادی را داریم که در جنبش پارالمپیک سهیم هستند. بنابراین آنچه برای آن ها خوب باشد را انجام خواهیم داد.

سلامتی و بهداشت ورزشکاران پارالمپیکی بالاترین اولویت ماست. اگر لغو همه رویدادهای ورزشی در هفته های آینده به عنوان بخشی از یک استراتژی دنیای برای محدود کردن ویروس کووید 19 باشد، می بایست آن را انجام دهیم. در واقع این صحیح ترین کاریست که می کنیم.

به عنوان یک جامعه دنیای باید متحد باشیم و از همه ابزارها و راهکارهای حفظ سلامتی و زندگی استفاده کنیم. در سال های اخیر کوشش نموده ایم که به آنچه می خواهیم در رقابت های 2020 توکیو دست یابیم. برای برگزاری رقابت های جذاب، بی نظیر و تاریخی توکیو همگی به سختی کار نموده ایم و همه چیز برای این اجرا در صندلی خودش واقع شده است.

در 158 روز آینده، تا آغاز رقابت های پارالمپیک 2020 توکیو، آماده سازی برای مسابقات ادامه دارد. همه کوشش خود را برای برگزاری مسابقات در آگوست 2020 به کار خواهیم بست.

اما اطمینان داشته باشید که از شرایط اخیر دنیا نیز کاملا مطلعیم و همچنان به ارتباط خود را با سازمان بهداشت دنیای، ستاد برگزاری بازی های المپیک، ستاد توکیو 2020 و کارشناسان سلامت ادامه خواهیم داد.

ما کاملاً تأثیر لغو مسابقات را بر عدم قطعیت در کسب سهمیه ها و کلاس بندی های پزشکی ورزشی درک می کنیم و من به شما قول می دهم که تیم IPC تمام وقت در حال کار کردن روی این مسئله است و به دنبال تدوین و اجرای یک سناریوی قابل اجراست. ما با گروهی از از ورزشکاران پارالمپیکی که ناچار به تمرین در خانه هستند، همدردی می کنیم.

روز دوشنبه، هیئت رئیسه IPC اطلاعات خود را نسبت به آخرین شرایط دنیای در این رابطه به روز خواهد نمود و در ادامه این هفته نیز، من و تیم مدیریتی کمیته بین المللی پارالمپیک به گفت وگو با فدراسیون های دنیای و کمیته های ملی پارالمپیک کشورها خواهیم پرداخت.

در این گفت وگوها سه اصل مهم و کاربردی مدنظر ما است؛

1، سلامتی ورزشکاران

2، انعطاف پذیری

3، رعایت عدالت

می خواهیم یاری نموده و بهترین راه چاره را پیدا کنیم. اما هیچ کدام از ما از این که دقیقاً چه اتفاقی در این بحران رخ خواهد داد مطلع نیست، نه حتی روزانه، بلکه حتی ساعت به ساعت.

من به شما قول می دهم که در هفته ها و ماه های آینده تصویر روشن تری از این موضوع خواهیم داشت و فدراسیون های بین المللی به همراه IPC راه چاره عادلانه ای برای کسب سهمیه ها و کلاس بندی های ورزشی توکیو 2020 ورزشکاران پیدا خواهند کرد.

از آن جایی که دنیا با عظیم ترین چالش خود در این نسل روبه رو است، تقاضای ما از شما صبر و انعطاف پذیری است. در جنبش پارالمپیک هیچ کدام از ما با چالش ها و موانع در جهت غریبه نیستیم. همچنان مانند گذشته با آنالیز همه راه کارهای ممکن، راه چاره مناسب را خواهیم یافت.

نباید فراموش کنید: ایمن باشید، در خانه بمانید، دست های تان را بشویید و مراقب افراد سالمند باشید.

انتهای پیغام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 989

به "راهکار های مناسب برای کسب سهمیه و کلاس بندی های توکیو 2020 آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکار های مناسب برای کسب سهمیه و کلاس بندی های توکیو 2020 آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید