خواهر ترامپ: برادرم هیچ اصولی ندارد

به گزارش بیباپ، خواهر بزرگتر ترامپ و قاضی پیشین فدرال در سخنانی که به صورت پنهانی ضبط شده، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را فردی دروغگو و بی رحم خطاب کرده و گفته که او به هیچ اصولی پایبند نیست.

خواهر ترامپ: برادرم هیچ اصولی ندارد

به نقل از آسوشیتدپرس، در صدایی که توسط مِری ترامپ برادرزاده رییس جمهوری آمریکا ضبط شده، ماریان ترامپ بری خواهر بزرگتر ترامپ و قاضی پیشین فدرال با انتقاد شدید از برادرش تاکید کرده است که وی هیچ اصولی ندارد.

ماریان در این صدای ضبط شده گفته است که چطور می شود که خانوده من خطرناک ترین مرد جهان را به وجود آورد. مری ترامپ پس از انتشار این صدای ضبط شده گفت که وی ضبط گفت و گوها با عمه خود را در سال های 2018 تا 2019 انجام داده است.

در یکی از این صداها، بری 83 ساله می گوید مصاحبه سال 2018 برادرش را در شبکه فاکس نیوز شنیده که او را به عنوان قاضی ناظر بر پرونده بچه ها مهاجر جداشده از والدین در مرز انتخاب کرد.

بری ادامه می دهد: اگر شما فردی مذهبی بودی، به مردم کمک می کردی. این کار را نکن .

در ادامه مطلب درج شده در این خبرگزاری آمریکایی آمده است: خواهر بزرگتر ترامپ در قسمت دیگری از سخنان ضبط شده اشگفته است: توییت های لعنتی و دروغ هایش! او بدون آمادگی صحبت می کند و دروغ می گوید.

خواهر ترامپ همچنین در بخش دیگری از سخنان خود می گوید که برادرش [دونالد ترامپ] هرگز نظرات وی را در مورد پرونده های مهاجرتی نخوانده است.

این صداها نخستین بار توسط روزنامه واشنگتن پست منتشر شد و سپس نسخه آن بدست آسوشیتدپرس رسیده است.

این صداها تنها یک روز پس از برگزاری مراسم یادبود رابرت ترامپ ، برادر بری و رییس جمهوری منتشر شد. مراسم یادبود رابرت ترامپ روز جمعه گذشته در کاخ سفید برگزار گشت.

ترامپ پس از شنیدن ای صداهای ضبط شده گفت: هر روز چیزی پیش می آید، چه کسی اهمیت می دهد.

پس از انتشار کتاب مری ترامپ برادرزاده رییس جمهوری، از وی در مورد منبع برخی اطلاعاتش سوال پرسیده شده بود. اما او در هیچ کجای کتاب نگفته است که گفت و گوهایی با عمه خود داشته و صدای وی را ضبط کرده است. مری ترامپ دیروز شنبه فاش کرد که به طور پنهانی 15 ساعت مکالمه چهره به چهره با عمه خود بری را ضبط کرده است.

کریس باستاردی سخنگوی مری ترامپ گفت: مری ابتدا متوجه شده بود که اعضای خانواده اشدر استشهادهای پیشین دروغ گفته اند. از این رو وی احساس کرد که برای محافظت از خود، مکالمه هایی را ضبط کند.

این صداهای ضبط شده تنش میان رییس جمهوری و خواهرش را روشن می کند. در یکی از قسمت های صدای ضبط شده، بری به برادرزاده اش می گوید: این تنها ریاکاری است و بس، این ریاکاری و ظلم است و دونالد بی رحم است.

در کتاب مری ترامپ که پیش از این مورد هجمه حملات عمویش قرار گرفت، ادعا شده که رییس جمهوری آمریکا به شخصی پول داده تا بجای وی امتحان ورودی دانشگاه را بدهد زیرا دونالد ترامپ می خواسته وارد دانشگاه پنسیلوانیا شود.

در یکی از صداهای ضبط شده، بری می گوید که شخصی به نام جو شاپیرو بجای ترامپ امتحان داده است. گفته می شود رییس جمهوری آمریکا با شخصی به همین نام دوست بوده که حالا درگذشته است. هرچند همسر و خواهر شاپیرو این دعاها را رد کرده و گفته اند که او هرگز به جای کسی امتحان نداده است.

باستاردی هم درباره مری ترامپ گفت: او هرگز انتظار نداشت از طرف عمه اش بشنود که دونالد ترامپ برای ورود به دانشگاه به کسی پول داده باشد . ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1295

به "خواهر ترامپ: برادرم هیچ اصولی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهر ترامپ: برادرم هیچ اصولی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید