خبرنگاران بخشدار مرکزی اهواز: شکستگی خط لوله جهت روستای ام الطمیر ترمیم شد

به گزارش بیباپ، اهواز - خبرنگاران - بخشدار مرکزی شهرستان اهواز گفت: خط لوله آبرسانی راستا روستای ام الطمیر به دلیل سهل انگاری یکی از کشاورزان دچار شکستگی شده بود که پس از ساعت ها کوشش، ترمیم و مشکل قطعی آب منطقه رفع شد.

خبرنگاران بخشدار مرکزی اهواز: شکستگی خط لوله جهت روستای ام الطمیر ترمیم شد

علی بلمچی بامداد شنبه در گفت و گو با خبرنگار بیباپ اضافه نمود: شامگاه آدینه خط لوله آبرسانی به روستای ام الطمیر به دلیل سهل انگاری یکی از کشاورزان منطقه در زمان لایروبی و زهکشی زمین کشاورزی با بیل مکانیکی دچار شکستگی و قطعی آب منطقه شد.

وی اظهارداشت: از همان ابتدای حادثه، گروهی برای ترمیم این خط لوله به محل اعزام شد که کار تعمیر شبکه آبرسانی ساعت 22 آدینه به پایان رسید و اکنون مشکل قطعی آب این منطقه رفع شده است.

بخشدار مرکزی اهواز گفت: ضمن ترمیم شبکه آبرسانی، پمپ های انتقال آب ایستگاه های منطقه نیز برای آبرسانی بهتر به روستاهای اطراف، تقویت شدند.

وی همچنین از کشاورزان منطقه خواست برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی پیش از استفاده از بیل مکانیکی برای لایروبی زهکش زمین های خود راستا شبکه های آبرسانی را شناسایی نمایند.

ام الطمیر روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان اهواز درخوزستان است که در سیل فروردین ماه سال گذشته نیز شکستگی سیل بند باعث سرازیر شدن سیلاب به روستا و وارد آمدن خسارت به منازل این منطقه شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1217

به "خبرنگاران بخشدار مرکزی اهواز: شکستگی خط لوله جهت روستای ام الطمیر ترمیم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بخشدار مرکزی اهواز: شکستگی خط لوله جهت روستای ام الطمیر ترمیم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید