خبرنگاران استاندار خراسان رضوی بر تکمیل پروژه های شهری تاکید کرد

به گزارش بیباپ، مشهد- خبرنگاران- استاندار خراسان رضوی بر تکمیل سریع تر پروژه های شهری تاکید کرد و گفت: رویکرد ما کمک به شهرداری ها و تجهیز آن ها با استفاده از راهکارهای قانونی و ارائه تسهیلات است.

خبرنگاران استاندار خراسان رضوی بر تکمیل پروژه های شهری تاکید کرد

به گزارش استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان روز جمعه در نشست کاری شهرداران استان به ارتباط نزدیک با مدیران حوزه شهری و شهرداران اشاره کرد و افزود: تمرکز بیش از اندازه بر تبیین مسائل و نبود ارائه راهکارهای عملی یکی از مسائل مهم است و یافتن راهکار های جدی و کارآمد در حل مسائل شهری باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به کاهش منابع اقتصادی شهرداری ها و شرایط کرونایی ادامه داد: با وجود این شرایط، خدمات شهرداری ها به مردم باید تداوم پیدا کند و بر اساس ظرفیت های سرمایه گذاری در استان برنامه ریزی شود و همه مردم باید از خدمات شهرداری ها بهره مند گردند.

استاندار خراسان رضوی بهره برداری از معادن غیر فلزی توسط شهرداری ها را امکان پذیر دانست و گفت: شهرستان های ما ظرفیت های بالقوه بسیار خوبی به ویژه در حوزه گردشگری، بوم گردی و مراکز تفریحی دارند و مسوولان باید حوزه اقتصادی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی شهرداری ها را پیشانی فعالیت های توسعه شهری دانست و افزود: لازمه تحول و تغییر در شهر، نگاه ویژه به پروژه های شهری است.

معتمدیان با تاکید بر پایش و تفکیک اولویت ها در حوزه شهری ادامه داد: رعایت ضوابط و قوانین باید همواره در دستور کار شهرداری ها قرار گیرد.

وی همچنین به مدیریت ویروس کرونا در استان اشاره کرد و گفت: به رغم همه محدودیت های اجتماعی، اقتصادی و مذهبی، شرایط استان در شرایط بسیار مطلوب قرار گرفته و آمار ابتلا به این ویروس به شدت کاهش پیدا کرده است.

استاندار خراسان رضوی تشکیل کمیته اقتصادی را یکی از تصمیمات این نشست دانست و افزود: خدمات شهرداری ها عام المنفعه است و همه مردم باید از خدمات شهرداری بهره مند شوند و مسائلشان نباید به نارضایتی تبدیل شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1592

به "خبرنگاران استاندار خراسان رضوی بر تکمیل پروژه های شهری تاکید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار خراسان رضوی بر تکمیل پروژه های شهری تاکید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید