حاتمی کیا؛ یکی از گزینه های اصلی دریافت سیمرغ کارگردانی فجر 38

به گزارش بیباپ، بازیگر فیلم سینمایی خروج گفت: واقعیت به سیمرغ فکر کردن که از سن من گذشته است، من همین که نقشم را به درستی و مورد تایید کارگردان بازی کنم برایم ارزشمند است اما به احتمال فراوان ابراهیم حاتمی کیا سیمرغ کارگردانی جشنواره سال جاری را ببرد.

حاتمی کیا؛ یکی از گزینه های اصلی دریافت سیمرغ کارگردانی فجر 38

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، آتش تقی پور بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیتهای خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی قرارداد اثری تلویزیونی را بسته ام، به زودی در شمال کشور برای بازی در این اثر جلوی دوربین می روم، البته به دلیل اینکه به ما اجازه ندادند هنوز نمی توانم از جزئیات آن چیزی بگویم.

وی به همین دلیل ادامه داد: البته سال جاری در فیلم سینمایی کارگردان خوب سینما ابراهیم حاتمی کیا به نام خروج هم بازی کردم، تا آنجا که می دانم فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شده و در آنجا رونمایی می گردد، امید به خدا اتفاقاتی خوبی برای فیلم خواهد افتاد و من به موفقیت این اثر بسیار خوش بین هستم.

بازیگر فیلم سینمایی خروج درباره احتمال دریافت سیمرغ در بخش های مختلف جشنواره فیلم فجر برای این فیلم اضافه نمود: واقعیت به سیمرغ فکر کردن که از سن من گذشته است، من همین که نقشم را به درستی و مورد تایید کارگردان بازی کنم برایم ارزشمند است اما به احتمال فراوان ابراهیم حاتمی کیا سیمرغ کارگردانی جشنواره سال جاری را ببرد.

وی درباره دیگر فعالیت های خود در سینما تاکید نمود: علاوه بر فیلم سینمایی خروج در فیلم سینمایی آتابای به کارگردانی نیکی کریمی هم نقشی را داشته ام، البته این نقش به اندازه نقشم در فیلم خروج نیست اما در کل بدون شک اگر آن را دوست نداشتم هیچگاه بازی در آن را نمی پذیرفتم.

تقی پور در همین رابطه اعلام نمود: در این فیلم با هادی حجازی فر و جواد عزتی بازی مشترک داشتم، فیلمنامه آتابای در نوع خود جالب است و به همین دلیل بازی در آن را پذیرفتم، از طرفی کارگردانی نیکی کریمی هم در برخورد با بازیگران دوست داشتم. در کل سال جاری با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر می شوم و امیدوارم اتفاقات جذابی برای هر دو اثر بیفتد و مردم آنها را دوست داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 796

به "حاتمی کیا؛ یکی از گزینه های اصلی دریافت سیمرغ کارگردانی فجر 38" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاتمی کیا؛ یکی از گزینه های اصلی دریافت سیمرغ کارگردانی فجر 38"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید