تاکید بیمارستان میلاد برای همکاری با بانک رفاه کارگران

به گزارش بیباپ، اسماعیل لله گانی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بانک رفاه کارگران به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک با حضور در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد با دکتر فرهاد حمزه زاده مدیر عامل و دکتر محمد باقر هوشنگی رئیس هیات مدیره این بیمارستان ملاقات و تبادل نظر کرد.

تاکید بیمارستان میلاد برای همکاری با بانک رفاه کارگران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر فرهاد حمزه زاده با بیان اینکه بیمارستان میلاد و بانک رفاه کارگران هر دو از خانواده سازمان تامین اجتماعی هستند، گفت: انتظار ما در شرایط موجود که کادر درمان با ویروس کرونا مبارزه می نمایند، این است که توجه ویژه ای به کارکنان بیمارستان میلاد داشته باشید چرا که این کار باعث افزایش روحیه کارکنان می گردد.

وی با نمایش فیلمی از اقدامات و تغییرات انجام شده در ارائه خدمات به بیماران در بیمارستان میلاد گفت: در حال حاضر بیماران در اورژانس در چند ساعت معین تکلیف می شوند.

وی با بیان اینکه خدمات بیمارستان میلاد به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی رایگان است، خاطر نشان کرد: رضایتمندی بیمه شدگان و بیماران هدف ماست.

دکتر حمزه زاده گفت: از 1000 تخت بستری بیمارستان میلاد در حال حاضر 296 بیمار مبتلا به کرونا بستری هستند.

وی اضافه نمود: تا به امروز 16 هزار بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان میلاد خدمات گرفته اند.

دکتر حمزه زاده تاکید نمود: یکی از ویژگی های بیمارستان میلاد این است که از تمام نقاط کشور بیماران به این مرکز درمانی مراجعه می نمایند.

دکتر محمد باقر هوشنگی رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد نیز گفت: تعامل و همکاری با بانک رفاه در راستای ارائه خدمات به کارکنان بیمارستان مورد حمایت هیات مدیره بیمارستان است.

وی بیمارستان میلاد را پیشانی درمان سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت: در شرایطی که ویروس کرونا نبود حدود 25 تا 30 هزار مراجعه نماینده به بیمارستان میلاد مراجعه می کردند.

وی با بیان این که حدود 900 پزشک با بیمارستان میلاد همکاری می نمایند، گفت: در شرایط کرونا و کاهش درآمدهای بیمارستان و با توجه به این که بیمارستان به صورت خودگردان می باشد توانستیم کارکنان را حفظ کنیم.

دکتر هوشنگی رضایتمندی بیماران اولویت کاری بیمارستان میلاد خاطرنشان کرد و گفت: میلاد بیمارستان محرومان و بیمه شدگان تامین اجتماعی است بنابراین انتظار ما از هیات مدیره و مدیر عامل بانک رفاه نگاه ویژه به این مرکز درمانی است تا با یاری به کادر درمان بتوانیم خدمات بهتری به بیمه شدگان ارائه دهیم.

در خاتمه مقرر شد تسهیلاتی به 2500 نفر از کارکنان به خصوص کادر درمان ارائه گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1403

به "تاکید بیمارستان میلاد برای همکاری با بانک رفاه کارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بیمارستان میلاد برای همکاری با بانک رفاه کارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید