بادامچی: بازسازی اشتغال اقدام اصلی برای دوران پساکرونا باشد

به گزارش بیباپ، رییس فراکسیون کار مجلس مهم ترین اقدامات را برای دوران پساکرونا بازسازی اشتغال عنوان نمود و گفت: اشتغال و توسعه فراوری از اهم موضوعاتی است که باید در دوران پساکرونا مورد توجه قرار گیرد.

بادامچی: بازسازی اشتغال اقدام اصلی برای دوران پساکرونا باشد

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه های قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

محمدرضا بادامچی در گفت وگو با خبرنگاران در مورد اینکه کرونا به چه میزان ماهیت ضد بشردوستانه بعضی کشورهای مدعی حمایت از حقوق بشر از جمله آمریکا را برملا کرد اظهار کرد: اقدامات غیر بشردوستانه دولت آمریکا در این دوران در چندین مورد مشاهده شد؛ برای مثال اخیرا بارگیری لوازم بهداشتی که قرار بود به آلمان برود توسط آمریکا متوقف و به سوی این کشور تغییر راستا داد؛ مقامات برلین نیز به شدت این اقدام غیر انسانی را محکوم و آن را یک نوع دزدی بیان کردند.

وی اضافه نمود: این شرایط مبارزه با شیوع کرونا ویروس ایجاب می نماید که همه با همدلی کنار هم باشند، اما دولت آمریکا هنوز باور ندارد که باید به ظلم انتها دهد؛ حتی در این شرایط به نقل و انتقال تجهیزات نظامی در کشور عراق می پردازد، این اقدامات آمریکا دور از شأن انسانی است؛ این اقدامات از نظر حقوق بشر محکوم بوده و قابل پیگرد حقوقی نیز خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره مهمترین اقدامی که مسوولان برای دوران پساکرونا باید برای آن برنامه ریزی داشته باشند بیان کرد: از مهمترین اقداماتی که ضروری است برای دوران پساکرونا مورد توجه باشد موضوع اشتغال است؛ در این دوران بسیاری از مشاغل کوچک ضربه خورده و تعطیل شدند، بسیاری از افراد کار خود را از دست دادند و بسیاری از خرده فروش ها لطمه خوردند؛ اساس کارمان باید بر بازسازی موضوع اشتغال و بازسازی واحدهای فراوریی به ویژه واحدهای کوچک فراوریی باشد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: اشتغال و توسعه فراوری از اهم موضوعاتی است که باید در دوران پساکرونا مورد توجه قرار گیرد؛ در این دوران بسیاری از خبرنگاران و روزنامه نگاران هم آسیب دیده و شغلشان را از دست دادند، به همین دلیل ضروری است ما نمایندگان مردم پیگیر حقوق اصحاب رسانه نیز باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 904

به "بادامچی: بازسازی اشتغال اقدام اصلی برای دوران پساکرونا باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامچی: بازسازی اشتغال اقدام اصلی برای دوران پساکرونا باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید