این بازیکن به باشگاه بی احترامی کرد

به گزارش بیباپ، میگل آنخل خیل مارین، مدیراجرایی باشگاه اتلتیکومادرید جزئیات بیشتری را درباره تصمیم این باشگاه برای فسخ قرارداد دیه گو کاستا ارائه داد.

این بازیکن به باشگاه بی احترامی کرد

پس از فسخ قرارداد کاستا، برآورد هایی درباره دلیل این اتفاق صورت گرفت از جمله اینکه رویکرد نامناسب این مهاجم اسپانیایی- برزیلی و نگرانی از متشنج شدن جو رختکن تیم به خاطر برخی رفتارهای نامناسب او باشگاه را مجاب کرده که به همکاری اش با این بازیکن 32 ساله سرانجام دهد.

آنخل خیل مارین در گفت و گو با نشریه موندودپورتیوو در خصوص تصمیم این باشگاه برای فسخ قرارداد اتلتیکومادرید گفت: هر بازیکنی که در اتلتیکومادرید بازی می کند باید درک کند که اینجا منافع تیم و باشگاه به منافع شخصی او ارجح است. جاه طلبی و تلاش یک بازیکن برای رسیدن به اهدافش خوب و حتی ضروری است اما تا زمانی که آن جاه طلبی و منافع بر اهداف و منافع تیمی مقدم نباشد. یکی از ارزش های مهم که به ما اجازه داده در سطحی رقابت کنیم که الان قرار داریم، رعایت احترام است. از این رو هر کسی که نتواند به هم تیمی ها، مربیان و در کل باشگاه احترام بگذارد جایی در رختکن اتلتیکو ندارد.

مدیر اجرایی باشگاه اتلتیکومادرید اضافه کرد: دیه گو می دانست که اینجا بازیکنان و مربی تیم حاضرند به او کمک کند اما تا زمانی که تصمیمش به ما آسیب نرساند. این امکان برای ما وجود داشت که به او اجازه دهیم به عنوان بازیکن آزاد از ما جدا شود به شرط آنکه او به تیمی نرود که همان اهدافی را دنبال کند که اتلتیکو در پی آنهاست، بنابراین ما در نهایت با فسخ قراردادش موافقت کردیم و به همین دلیل هم در این مقطع از فصل او را کنار گذاشتیم.

منبع: فرارو
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 1617

به "این بازیکن به باشگاه بی احترامی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این بازیکن به باشگاه بی احترامی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید