احتمال تغییر در طرح ترافیک ، ممنوعیت فعالیت های عمرانی در پایتخت در 15 روز اول مهر

به گزارش بیباپ، رئیس پلیس پایتخت از ممنوعیت فعالیت های عمرانی در پایتخت از ابتدا تا 15 مهر ماه اطلاع داد.

احتمال تغییر در طرح ترافیک ، ممنوعیت فعالیت های عمرانی در پایتخت در 15 روز اول مهر

ایسنا نوشت: سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح دستگیری بیش از 400 تن از اراذل و اوباش تهران، در پاسخ به پرسشی درباره تدابیر پلیس برای بازگشایی مدارس اظهار کرد: پیش بینی ما این است که ترافیک همزمان با شروع مهر ماه و بازگشایی مدارس دانشگاه به میزان 20 تا 25 درصد در معابر تهران افزایش پیدا کند، به همین دلیل نیز تمهیدات ترافیکی را در معابر تهران اتخاذ نموده ایم.

وی همچنین گفت: پیشنهاداتی را در خصوص طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا داده ایم که احتمالا تغییراتی در آن اعمال خواهد شد. ضمن این که پیشنهادمان را در خصوص شناور شدن ساعت کاری ادارات در دهه اول مهر ماه نیز اعلام نموده ایم.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص انجام فعالیت های عمرانی و برگزاری نمایشگاه پرمخاطب در پایتخت نیز گفت: برگزاری این نمایشگاه و همچنین فعالیت عمرانی از ابتدا تا 15 مهر ماه در پایتخت ممنوع است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین با اشاره به شروع هفته دفاع مقدس و برگزاری رژه نیروهای مسلح نیز گفت: برای این روز نیز همکاران من در آماده باش کامل هستند. عوامل پلیس اطلاعات و امنیت تمهیدات ویژه ای را اتخاذ کردند، کوشش ما این است که برگزاری این رژه بدون کمترین محدودیت ترافیکی و ایجاد مشکل برای کسانی که قصد عزیمت به فرودگاه یا محل های دیگر را دارند برگزار گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bebop.ir شناسه مطلب: 455

به "احتمال تغییر در طرح ترافیک ، ممنوعیت فعالیت های عمرانی در پایتخت در 15 روز اول مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تغییر در طرح ترافیک ، ممنوعیت فعالیت های عمرانی در پایتخت در 15 روز اول مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید